HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Sunday, January 1, 2012

LP in 2011

Začínať nový rok spomienkami na ten starý možno nie je práve najlogickejšie, no ja tak vzhľadom na to, že som bola mimo domova urobím... Dala som dokopy zopár (ok, možno trocha viac, ale aj tak je to v podstate málo) fotografií, niektorých veľmi úsmevne-spomienkových, iných "oblečko-narcistických". Čo však tým sledujem je to, že by som veľmi chcela poďakovať všetkým, ktorí mi hociakým spôsobom spríjemňovali uplynulých 365 dní, ako aj vám, mojim čitateľom, ktorí si na môj blog kliknete a verím, že si tu niečo i nájdete. Zároveň by som vám chcela popriať všetko dobré, čo to píšem, najlepšie! do nového roka 2012, veľa šťastia, smiechu, inšpirácie, chuti vzdelávať sa, nových možností, vraj je fajn priať aj o trocha viac peňazí, takže detto a čo je hlavné, len tých najlepších ľudí okolo vás a dobré vzťahy! :)
Vaša MHF.
Foto: Nataly Jakubcová, Marek Švancara, Marika Majorová, Sykeska, Peťa K., Adam, Lucka a ja. Ďakujem! 

Február
Marec


Apríl

Máj
Jún

JúnAugust

SeptemberOktóber
NovemberDecember

Maja .)

12 comments:

 1. som rada, že si začala spomienkami, lebo tvoje fotografie sú veľmi inšpirujúce :)

  ReplyDelete
 2. Krásne! Pekne si to zhrnula, tieto tvoje fotky ma veľmi bavia. Ty ako kráska s dlhými nohami,k tomu tie pózy a celkový styling. Veľmi rada sledujem:) a zároveň prajem aj Tebe veľa úspechov, zdravia, no najmä chuti a inšpirácie do blogovania!

  ReplyDelete
 3. si jedna naj z mojich cz/svk, si svojska, ina, mas svoj styl, hodi sa ti takmer vsetko (co nie vies ty sama najlepsie a nie je to tu-narozdiel od inych), inspirujes, pises, citit z teba, ze sa neuzaujimas len o sebe, len mi je luto, ze uz nepridavas fotky tak casto, ako niekedy, mohla by si, lebo mas toho ešte velmi vela ponuknut, viac ako ktokolvek iny... takze stastny novy rok aj tebe!
  a fakt viac bloguj
  S.

  ReplyDelete
 4. Zelám ti všetko dobré do noveho roku a nielen do toho blogoveho ale aj osobneho. Podla tohto súhrnu je vidieť že patríš pre mňa medzi top slovenske blogerky čo sa kvality týka...čo na druhú stranu čísla followerov moc neukazuju čo ma mrzi...ale na tom až tak nezáleží.hlavne že ta to baví :)

  ReplyDelete
 5. spoločnosť teba či tvojho blogu spestrila mnoho chvíľ v minulom roku, tak dúfam, že tento bude minimálne podobný ;)

  ReplyDelete
 6. Ďakujem za komentáre a priania! Potešili moc :))
  anon: budem sa snažiť a ďakujem! :)

  ReplyDelete
 7. Přeji ti, ať jsi pořád tak krásná a ať tě tvůj skvělý styl nikdy neopustí :-)

  Krásné shrnutí, opravdu inspirující fotky :-)

  ReplyDelete
 8. Krásne prianie!
  Všetko dobré, čo to píšem, najlepšie aj tebe!!

  whatluciadid.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. krásne...takto keď vidím tak..pomerne dosť :D tvojich fotiek, úplne vidno aký je presne tvoj štýl..a tie fotky sú super, a aj tebe krásny a šťastný rok 2012 :) už sa teším zase na nové posty

  ReplyDelete
 10. to je pekné Majuška :)
  do nového roku ti veľmi nemám čoviac zaželať ako bolo povedaném takže ja si poviem jedno egoistické želanie : chcem sa s tebou častejšie stretávať! :)
  taký sleepover by sme ešte mohli dať :) :-*
  nech sa ti darí, veľmi ti to želám! :)

  ReplyDelete
 11. nádherné fotky !! :) a máš nejkrásnější vlasy

  ReplyDelete
 12. krásne tu vidieť, ako sa príspevok čo príspevok lepšíš. nádhera, majka. nech ti to bloguje aj naďalej. ;)

  ReplyDelete