HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Thursday, February 23, 2012

Marni for HM


Keď som si prechádzala svoje obľúbené stránky, narazila som na  fotografie kolekcie Marni for HM a keďže ste už lookbook určite videli, napadlo ma, že by sa vám mohli páčiť tieto fotky páčiť (aj tie ste určite videli:D), no priznám sa, že ma zaujíma aj váš názor na kolekciu. Od viacerých kamarátov a kamarátok som počula názory, že celá kolaborácia splnila očakávania, no pánska časť kolekcie je vydarenejšia. Súhlasíte alebo máte iný názor?  Mňa kolekcia zaujala, mám zopár (priznám sa, nie je ich málo) favoritov v dámskej i pánskej časti, a aj preto sa teším na budúci týždeň do pražského showroomu na jej uvedenie.
Zaujal vás výsledok tejto spolupráce? Ktorý kúsok by ste radi videli u seba v šatníku?
Photo: Sofia CoppolaPekný deň,
Maja .)

11 comments:

 1. mě se strašně líbí ty náramky, už jsem na ně koukala v Elle a pokud nebudou hned rozebraný jdu do nich!

  ReplyDelete
 2. tato kolekcia je uplne ze uuuuaaa ! super, aj ked tie panske "plastenky" ma moc neberu, vybral som si aj ja zopar veci. je to super! ovela lepsie ako versace

  ReplyDelete
 3. Pekné, no asi by som si nič z toho nekúpila. Nemyslím kvôli cene, nejako neviem prísť na chuť tým vzorom. Ale keď už, tak by som volila z tejto kolekcie doplnky, tie sa vydarili:)
  A hej súhlasím, pánska je lepšia!

  Ale Lanvinovská bola omnoho krajšia.

  ReplyDelete
 4. skvělé fotky :))

  styleofmacy.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. mne sa páčia tie brokátové veci, (je to brokát?)hneď na druhej fotke, aj topánky, veľa vecí je fajn, men sa zaťiaľ najviac páči z poslednej spolupráce. Myslím, že má naozaj veľa pekných nositeľných kúskov, či už to je marni at hm , alebo nie je.
  Ale bohužiaľ sa nenachádzam v takej situácií že som ochotná dať za to tie peniaze.
  A otky sú nádherné!

  ReplyDelete
 6. mne sa páči, všetky tie farby a vzory...ale v porovnaní s predošlými kolaboráciami s HM, táto kolekcia ma zatial asi najmenej uchvátila. Aj keď, pár favoritov tam samozrejme mám.. :)

  ReplyDelete
 7. páči sa mi najviac ten biely kvetinkový náhrdelník :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. ja by som vybrala niečo pre brata:)

  ReplyDelete
 9. mne sa najviac asi pacia tie naramky...a tie saty tiez...

  http://lenkasfashioncocktail.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. No tak táto kolekcia má úplne uchvátila, dúfam, že sa mi podarí môj wish-list naplnit na 100% ale to asi zbankrotujem :D (parka, kosele, kasmirovy sveter s kratkym rukavom, sandale, taska, tricko, kravata)

  (dailyfabric.blogspot.com)

  ReplyDelete