HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Tuesday, April 2, 2013

.ball

 Ako som vás už informovala tu, pred týždňom sme si so Sindy a Bekou vyšli na ples Metropolitnej univerzity (vďaka Miška!), ktorý sa konal v Obecnom dome. Jednak som rada, že som si tento pre mňa architektonický skvost konečne mohla obhliadnuť i zvnútra (chcem sa tam stále vracať!) a jednak ďakujem dievčatám (a Samovi;), že sa nechali nahovoriť, pretože byť tento rok bez plesu by som asi neprežila. :)
Čo sa týka večera ako takého, prekvapilo ma, myslím, že môžem napísať nás, hneď niekoľko vecí... Spomeniem aspoň jednu. Úprimne, obávala som sa toho či moje krátke šaty nevzbudia na akcii "tohto typu"-očakávala som naozaj veľa!, pohoršenie. No môžem s čistým svedomím napísať, že ma zúčastnené dámy z tejto domnienky vyviedli ešte pred vchodom. Ono, i na našich plesoch to býva vcelku divoké, ale legíny, kozačky a diskotékové šaty nás chvalabohu obchádzajú... Samozrejme ale, my sme sa prišli baviť, teda posedieť :), takže sa buď čakalo v rade na bar alebo som znášala Samove výkriky do prázdna ako reakciu na nedobrovoľné poškodzovanie jeho "ja", ktoré vznikalo počúvaním jednej z vystupujúcich kapiel alebo sa fotilo, ďalej sme sa navzájom stále hľadali či pri konci zaskákali na "Bítlsákov". Koniec dobrý, všetko dobré. Všetci prežili. :)
Ku mne. Priznám sa i k tomu, že som príliš neriešila, čo na seba. I keď, ako som na začiatku písala, akási obava tam predsa len bola...  Od začiatku som však vedela, že si vezmem smaragdovozelené (fotografie skresľujú) šaty z HM, na ktorých najviac oceňujem výkroj na chrbáte. Milujem výkroje! S doplnkami som to veľmi nepreháňala, rozhodla som sa pre jeden, zato však nápaditý, náhrdelník od Swarovski a vlasy som si letmo vypla do copu. Teda pokým sme nešli skákať. Neznášam zložité účesy! I tak som rada, že som to vcelku zvládla a po práci stihla ešte farbenie, líčenie, rýchle zháňanie pančúch (nikdy iné ako čierne, nikto sa nesmie hnevať) a čo je to najhlavnejšie, nalepovanie umelých rias. Hovorila som si, konečne som si to vyskúšala! :D S kamarátkou sme sa pritom veľmi pobavili a hoci nám raz Sandra Leopardová (snáď si spomeniete) v jednom článku dala radu, že pred žiadnou akciou nemáme experimentovať (týkalo sa to i umelých rias), pretože všetko len skazíme, za seba môžem povedať len: " Bez problémom, choďte do toho". Takže vďaka Miška, znova!
Čo dodať na záver? Stále myslím na tú krásnu (asi) Mongolku v dlhých padavých jednoduchých čierných šatách s výkrojom na chrbte. Dokonalosť sama o sebe.
Btw, neviem kedy som naposledy použila toľko zátvoriek. :)))A menšia koláž... Baby boli krásne, ja som narcis a Samo mal super čiernu košeľu a kravatu v odtieni mojich šiat, unbelievable!

Čo vy a šaty na ples? Krátke/dlhé?
Pekný deň,

maja .)

15 comments:

 1. ja som tam bola tiež a nevidela vás !

  ReplyDelete
 2. Ja by som zvolila trochu priesvitnejsie cierne pancuchy ale inak si bola krasna:)

  http://yn-spire.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 3. your dress is stunning! and you have such striking hair

  xx

  http://spoonfulofdiamonds.com
  http://www.facebook.com/SpoonfulOfDiamonds

  ReplyDelete
 4. hi, nice blog :) check out my blog http://thatsloverobyblog.blogspot.it/
  I follow you, you follow me too???? kiss kiss That's Love Blog

  ReplyDelete
 5. Krasne saty a ta farba :) Si kocka.

  ReplyDelete
 6. No teda taková kočka! Všem třem to moc slušelo!

  ReplyDelete

 7. Dievčatá chcela by som vás o niečo poprosiť :) Ak máte instagram a budete také ochotné podporte ma v jednej súťaži prosím :)

  Klikajte - http://instagram.com/p/XZa_S_CiEr/
  Alebo osobitne na instagrame ma nájdete ako nykiwonder a fotka s duckfaceom :) jedná sa o súťaž od New Yorkeru, kde je možnosť vyhrať Samsung galaxy S3 už som bola v prvej päťke no bohužial americké dievčatá s miliónmi folowerov lajky získajú raz dva :)Budem vám veľmi vďačná ak podporíte :) Ďakujem :)

  ReplyDelete
 8. nauč se tvářit na fotkách, ten pořád stejnej rádoby sexy výraz na posledních čtyřech fotkách je hrůza

  ReplyDelete
 9. ...som poctená 2 zátvorkami z osmich ;) >> smaragdová queen :))

  ReplyDelete
 10. Moc ti to slušelo! A líbí se mi, jak mají šaty řešená záda.

  ReplyDelete
 11. ale Vám to pristane :) ak chceš pozri sa na môj blog mám tam práve GIVEAWAY :)

  ReplyDelete