HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Friday, June 8, 2012

.we are young


Asi by som sa mohla zdržať úvodných kecov typu "po mesiaci som späť" atď. atď. a s radosťou sa Vám pochváliť, že som konečne zmaturovala. Vcelku úspešne a hlavne šťastne, veď viete: "maturita- formalita". Alebo Lotéria? :) 
Blablabla som rada a užívam prázdniny. Také dlhšie. :)
Inak, dúfam, že sa máte skvelo!
A aby som nezabudla. Fotky. V poslednom čase mi zachutilo nosiť sukne. Naozaj. Celých 19 rokov som si zakladala na nohaviciach a momentálne mám pocit, že nevlastním žiadne, ktoré by som mohla označiť pojmom nositeľné. (Okej, gombíky sa prišiť dajú a bolo by všetko znova fajn....) Motám sa. Takže tie sukne. Ozaj nosím a cítim sa v nich pohodlne. A aby ste si nemysleli, že kecám len tak do vetra, tu je i dôkaz. ;)
K farbám. V stredu, pri doobednom resetíku s kamoškou v našom obľúbenom podniku pri pohári čerstvej domácej limetkovo-mätovej limonády padla reč na neónové farby. Presnejšie, Nataly sa ma pri pohľade na tento zipsový kúsok spýtala, či si toto leto budem "fičať na neónkach". Úprimne, ani ma len nenapadlo, že mám niečo také na sebe. Takže som v podstate trendy. ;) A to som si myslela, že... Ale nič. 
Tak teda, žite! 


Kráčajúca musí byť :)
silná momentka :DNa sebe mám sandále Deichman, New Yorker sukňu, košeľu L.O.G.G., okuliare a náramok HM a vintage tašku. 


Pekný večer! :)


Maja

6 comments:

 1. Po dlhšej dobe ale to vôbec nevadí lebo tento look ma uplne očaril :) kombinácia, farby a účes, proste dokonalosť.

  ReplyDelete
 2. nádherné, proste si kočka normálne som ťa nespoznala! vlasy ti seknú, všetko ti sekne. jedine to miesto neznášam lebo nikdy tam nemôžem zaparkovať. :D

  ReplyDelete
 3. Tu sukni si musím koupit! Ta její barva je úžasná na léto :)

  http://fashionpuding.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. blahoželám k úspešne zvládnutej maturite :)
  a aj keď nenosím sukne ...chválim outfit :)

  ReplyDelete
 5. Juhuuuu si späť :) Super farba tej sukne, svedčí ti :)

  ReplyDelete
 6. No jo po dlhšej dobe už mi chýbali tvoje príspevky :D každý deň som sa tu bola pozrieť a zo sklamaním som musela odisť že nič nové a dnes :) si ma potešila :) a samozrejme gratulujem ti že si zmaturovala ;)
  ps: vyzerá super ( sukne ti idú) ♥

  ReplyDelete