HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Friday, October 29, 2010

Nič iné ako relax

Existuje niečo lepšie ako poobedné predprázdninové vydýchnutie s kamarátmi pri príjemnom rozhovore? .) Zrejme nie.... 
Sľúbila som síce našu favourite kaviareň, ktorá by sa vám určite páčila, no napokon sme skončili úplne niekde inde. Niekde v odľahlom kúte, kde sme mali potrebné "intímčo" . Ja, Kika, Adam a spol( no photos).

Užite si prázdniny! .)

Viem, zlupovala som si lak. Je to zlozvyk či len nervozita počas náročného dňa v škole? Nervózna nezvyknem bývať, asi ten zlozvyk. Zlupuje sa. Samozrejme, všetko je už tip-top.)
Maja .)

9 comments:

 1. Chválim kožené nohavice, zipsové sačko a tá clutch je tiež božská. To lúpanie laku je hrozne, ale hrozne zlý zlozvyk.) Aj ja s ním bojujem. Adam má tiež štýl. Pekné prázdniny všetkým na SVK!

  ReplyDelete
 2. ach prazdniny ani neviem co prv ! krasne fotky!!

  ReplyDelete
 3. :) esteze ja takym zlozvykom netrpim... ale aj tak - odlupuje sa sam... az na ten prsten s bielym kamenom, ktory maju vsetci, super. Hlavne sacko

  ReplyDelete
 4. Love your rings!
  :) Pekné prázdniny. Oddychuj!!!

  ReplyDelete
 5. taky prázdniny ? a to jsem na výšce a stejně mám prázdniny, jako středoškoláci :) asi si to umím zařídit :D taky jsem pěkně relaxovala !! A moc ti to zase !! sluší :).

  ReplyDelete
 6. Teraz si uzivas pekne na chate co ty jedna :D.Boze cele dni myslim na tie boty :(((( chcem ich do kelu :D

  ReplyDelete
 7. prosim ta, odkial je to sacko?

  ReplyDelete
 8. to slčna napoleonová: prsteň bol z jarnej kolekcie 2010 a keď som bola na nákupoch, nevidela som ho na nikom. neprestanem niečo nosiť kvôli tomu, že ty napíšeš, že ho majú teraz všetci. príde mi to z cety.

  to anonym: kúpila som ho v sekáči :)

  ReplyDelete