HOME             ABOUT             LOOKS             EVENTS             INTERVIEWS

Monday, July 26, 2010

Fotenie I.

Minulý štvrtok som bola súčasťou zaujímavého fotenia. Ale vy to už iste viete vďaka backstage fotkám, za ktoré ďakujem svojej sestre Lucke a kamarátke Peťke.
Fotila som pre Natáliu Jakubcovú, mladú talentovanú slovenskú fotografku, o ktorej ste už mali možnosť počuť a pokiaľ nie, určite ešte budete! Nebudem však predbiehať, mám v úmysle predstaviť vám Nataly prostredníctvom môjho blogu  bližšie. Keďže som človek nedočkavý, načrtnem  meno Petra Tóthová. Ak patríte medzi tých, ktorý sledujú jej kolekcie šperkov prípadne niektoré skvosty i vlastníte, stavím sa, že sledujete všetky kolekcie. A práve kolekciu Achát mala možnosť nafotiť Natália.
Z fotenia som  nervózna nebola, práve naopak, veľmi som sa tešila. V minulosti som už čosi podobné absolvovala, preto dúfam, že som  v určitých situáciách nebola vnímaná ako totálne drevo:).  Myslím si však (i podľa reakcií okolia), že fotky sa vydarili a spokojné môžu byť obe strany. 
O tom, že ma jej ponuka takisto veľmi potešila a preto by som sa i touto cestou chcela Nataly ešte raz za všetko poďakovať (spravila som to už vari tisíckrát, pochvaly nikdy nie je dosť :)) písať nemusím. A aby som nezabudla. Marek, vykúzlil si bravúrne svetlo. :)
Nafotili sme tri série fotografií, ale rozhodla som sa, že ich sem budem nahrávať postupne. Podotýkam, že styling som si robila sama, čiže som bola vďačná  príležitosti angažovať sa a poriadne sa vyblázniť.
Znova podotýkam, že nie som profi modelka, preto ma berte s rezervou. ;)Na posledných dvoch fotografiách nosím ramok od Petry Tóthovej. "Motýlik". :)Le Plee ;)

29 comments:

 1. hezke, mas sice ten stejny vyraz, cos e u ne.modelek asi klasicky objevuje, ale to kdyz tak vypadis proste casem .) Petru znam osobne (ale uz je to dyl), dela opravdu krasne veci!

  ReplyDelete
 2. vypadášjako opravdová modelka!nádherné fotky!!:)

  ReplyDelete
 3. Moc hezký ! Ale to se dalo čekat. Když stojí modelem taková pěkná slečna :)

  ReplyDelete
 4. Nádherné fotky! Šperky od Petry Tóth sa mi veľmi páčia - takže chválim náramok a ten prsteň je tiež dokonalý. :)
  ...A ďakujem krásne za milé privítanie :* :)

  ReplyDelete
 5. môj názor poznáš;) môžem sa len opakovať - skvelééé!

  ReplyDelete
 6. to simsalabim: ja viem, preto sa držím pri zemi :) ono, modelky sa zaúčajú a ja som to brala len ako milé spríjemnenie. :) ale som rada i negatívnej kritike.

  to Simona Fora: prsteň je už HM. :) a díky moc!

  Lucas: hej hej, tvoj názor už poznám. :)

  ešte raz díky moc všetkým aj za nataly!

  ReplyDelete
 7. Úžasné fotky, ty šatky jsou moc pěkný, strašně ti sluší. A líbí se mi ty boty, ale já bych se na nich popravdě asi zabila.. :D
  Jinak ke komentáři na blogu: Když o tom tak přemýšlím, možná máš pravdu. Ale je mi prostě trošku blbé, když se kamarádky domluví, že někam půjdou a já se jich zeptám, jestli nemůžu jít taky. Oni třeba řeknou, že ano, ale potom se bojím, že si o mě za zády budou povídat :)). Znám je :).
  A popravdě, vlastně ani nevím, jestli se mi s nimi chce někam chodit. Jsem strašně složitá :))
  A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si nepřemýšlela o zrzavé barvě na vlasy ? Protože vypadají úžasně a já zrzky miluju :)). Tak jestli si o tom třeba nepřemýšlela.. :))

  ReplyDelete
 8. just across.hei...how are you..???sorry but i was busy for work and other thing.......your last post is amazing.....where do you go in holiday? always amazing blog...

  ReplyDelete
 9. jéééjo, krásne fotky!!! no teda, ty si iná modelka! super! :))

  ReplyDelete
 10. skvělý fotky, moc ti to sluší!

  ReplyDelete
 11. nejpěknější fotky, které jsem v poslední době viděla!
  skvělé!

  ReplyDelete
 12. Vážně nádherné fotky, moc Ti to sluší ;)

  ReplyDelete
 13. jj :D..děkuju :)
  překrásné fotky!!..moc se mi líbí tvá postava, boty, a sukně :)..♥

  ReplyDelete
 14. Budu to spíš takový můj blog pro inspiraci.Budu přidávat různé fotky outfitů, které mě zaujaly a nejen celebrit.:)

  ReplyDelete
 15. nebudem tu zase ochkať:)ale aj ja chcem vedeiť tak fotiť:)

  ReplyDelete
 16. Strašně moc ti to sluší. :)

  ReplyDelete
 17. Tie fotky sú nádherné! Na všetkých vyzeráš skvele!

  ReplyDelete
 18. pekne fotky...chci ten tyrkysovy prsten

  http://evaglamazon.blogspot.com/

  ReplyDelete